14 reps
All values from NFL Combine

Seattle SeahawksEdit

2012 seasonEdit

Kearse was signed by the Seattle Seahawks as an undrafted free agent on April 28, 2012. Svůj debut v NFL si odbyl 4. listopadu a proti Minnesotě Vikings si připsal šestijardový příjem. V roce 2012 nastoupil jako nováček za Seattle do sedmi zápasů, které zakončil třemi úlovky za 31 yardů a hrál ve speciálních týmech. V mimosezónním období podstoupil Kearse operaci LASIK, aby si zlepšil zrak.

Sezóna 2013Příprava

V průběhu sezóny 2013 v zápase 1. týdne proti Carolině Panthers chytil Kearse na konci čtvrté čtvrtiny 43jardovou touchdownovou přihrávku od quarterbacka Russella Wilsona a pozvedl tak Seahawks na 12:7. Kearse se stal nejlepším hráčem týmu. Toto skóre bylo první v Kearseho profesionální kariéře.

V zápase 5. týdne proti Indianapolis Colts si Kearse připsal 28jardový příjem za touchdown a zablokoval punt, který vyústil v safety při porážce 34:28. V zápase s Indianapolis Colts si Kearse připsal 28jardový příjem za touchdown a zablokoval punt, který vyústil v safety. V 10. týdnu proti Atlantě Falcons zaznamenal 43jardový touchdown po triku, kdy Marshawn Lynch hodil míč zpět Russellu Wilsonovi, a přispěl tak k vítězství 33:10. V roce 2013 odehrál Kearse 15 zápasů s 346 obdrženými yardy a 4 touchdowny.

V zápase NFC Championship 2013 19. ledna 2014 proti diviznímu rivalovi San Francisco 49ers chytil Kearse od Wilsona touchdown z 35 yardů. Seahawks nakonec zápas vyhráli 23:17 a postoupili do Super Bowlu XLVIII. Během Super Bowlu proti Denveru Broncos měl Kearse čtyři úlovky za 65 yardů, včetně 23-yardového touchdownu ve třetí čtvrtině, kdy překonal čtyři zákroky a dostal se do endzóny. Seahawks vyhráli 43:8, čímž Kearse a tým získali první vítězství v Super Bowlu v historii klubu.

Sezóna 2014Redakce

V základní části sezóny 2014 odehrál Kearse 15 zápasů, ve kterých získal 537 příjemných yardů a jeden touchdown. V 5. týdnu proti Washingtonu Redskins chytil svůj jediný touchdown v sezóně při vítězství 27:17.

V 3. týdnu v odvetě Super Bowlu XLVIII proti Denveru Broncos Kearse přihrál poprvé v kariéře v NFL, a to 17yardovou přihrávkou Russellu Wilsonovi, při vítězství 26:20 v prodloužení.

V zápase divizního kola play-off NFC 2014 proti Carolině Panthers pokračoval Kearse ve své sérii chytání touchdownů v zápasech po sezóně, když ve druhé čtvrtině chytil míč jednou rukou na 63 yardů. V zápase chytil ještě další dvě přihrávky, každou za 33 yardů, a vedl všechny receivery se 129 obdrženými yardy při svých třech chycených přihrávkách. Seahawks vyhráli 31:17 a postoupili na šampionát NFC.

V zápase šampionátu NFC v roce 2014 proti Green Bay Packers chytil Kearse svůj jediný completion, 35jardový vítězný touchdown v prodloužení, který zajistil Seattlu vítězství 28:22 poté, co v poločase prohrával 16:0. Toto vítězství poslalo Seahawks podruhé za sebou do Super Bowlu. Na Kearseho bylo předtím v zápase mířeno pět hodů, přičemž první čtyři byly zachyceny (dva z nich Kearse tečoval) a pátý byl nedokončený. Byl to čtvrtý zápas po sezóně v řadě, v němž Kearse chytil přihrávku na touchdown.

V poslední minutě Super Bowlu XLIX Kearse chytil míč poté, co Wilsonovu přihrávku tečoval rohový obránce Malcolm Butler a míč se čtyřikrát odrazil od Kearseho těla, než ho zajistil. Hra zdánlivě vypadala jako předělávka chycení do helmy. Malcolm Butler však necelých 30 sekund před koncem zachytil Wilsona na brankové čáře, a proto zmařil šanci Seahawks na druhé prvenství v řadě, když prohráli s Patriots 28:24.

Sezóna 2015Upravit

V sezóně 2015 Kearse v úvodním utkání sezóny v St. Louis proti Rams (34:31 v prodloužení) chytil osm přihrávek za 76 yardů, čímž stanovil nové maximum v počtu přihrávek v jednom utkání (překonal svůj předchozí rekord pěti přihrávek). V pátém týdnu v Cincinnati chytil Kearse při prohře 27:24 svůj první touchdown v sezoně, když dostal 30yardovou přihrávku od Wilsona. V 11. týdnu proti Pittsburgh Steelers zaznamenal Kearse 4 recepce za 47 yardů a 2 touchdowny, při vítězství 39-30 to byl jeho první zápas s více touchdowny v kariéře. V 15. týdnu proti Clevelandu Browns zaznamenal při vítězství 30:13 110 yardů. Kearse poprvé v kariéře nastoupil ke všem 16 zápasům a ročník zakončil s 685 receiving yards a 5 touchdowny v kariéře.

V divizním kole proti Carolině Panthers měl Kearse 11 recepcí za 110 yardů a 2 touchdowny, když Seahawks prohráli výsledkem 31-24.

Sezóna 2016Upravit

V sezóně 2016 Kearse chytil 41 přihrávek za 511 yardů a 1 touchdown. Seattle vyhrál NFC West a postoupil do play-off. Jeho jediný touchdown přišel v 16. týdnu proti Arizoně Cardinals při porážce 34:31 na Štědrý den. V kole divoké karty porazili Detroit Lions a poté v divizním kole podlehli pozdějšímu vítězi NFC Atlantě Falcons.

New York JetsEdit

Sezóna 2017Edit

1. září 2017 byl Kearse spolu s výběrem ve druhém kole draftu 2018 vyměněn do New York Jets za obránce Sheldona Richardsona.

Kearse s Jets 3. prosince 2017

Desátého září, v zahajovacím utkání sezóny, Kearse debutoval v dresu Jets a při prohře 21:12 s Buffalem Bills zaznamenal sedm přihrávek za 59 yardů. Ve 2. týdnu proti Oakland Raiders zaznamenal čtyři příjmu za 64 yardů a své první dva touchdowny v dresu Jets, přičemž oba obdržel od quarterbacka Joshe McCowna. Jeho výkon proti Raiders byl teprve druhým zápasem s více touchdowny v jeho kariéře. Během 12. týdne proti Carolině Panthers měl Kearse 7 recepcí za 105 receiving yardů a touchdown. On i jeho kolega Robby Anderson měli ve stejném zápase při prohře Jets 35:27 více než 100 receiving yardů. Během 13. týdne proti týmu Kansas City Chiefs předvedl Kearse další vynikající výkon, který podtrhl efektním chycením jednou rukou u postranní čáry a 51jardovým příjmem později v zápase. Zápas zakončil s 9 příjmovými přihrávkami a 157 příjmovými yardy, když Jets vyhráli 38-31. Celkově v sezóně 2017 skončil s 65 recepcemi za 810 receiving yardů a pěti receiving touchdowny.

Sezóna 2018Edit

Kearse začal sezónu 2018 se sedmi recepcemi za 71 yardů v prvních čtyřech zápasech. V šestém týdnu proti Indianapolis Colts měl devět recepcí za 94 yardů. V 11. týdnu proti New England Patriots zaznamenal svůj první příjem touchdownu v sezoně.

Detroit LionsEdit

6. června 2019 podepsal Kearse smlouvu s Detroit Lions. Dne 8. srpna 2019 utrpěl Kearse zlomeninu nohy na začátku první čtvrtiny v 1. týdnu předsezónní přípravy proti New England Patriots. Dne 10. srpna 2019 byl zařazen na listinu zraněných hráčů.

Kearse 29. září 2020 oznámil, že končí kariéru.