Vítězové a poražení v Martinsville

VÍTĚZOVÉ

Martin Truex Jr. – Až do letošní sezony nevyhrál pohárový závod na krátké trati. Nyní vyhrál tři ze šesti letošních závodů na krátkých tratích. A v neděli vyhrál dominantním způsobem, když vedl 464 z 500 kol.

William Byron – V letošní sezóně neskončil v žádném ze závodů na krátké trati lépe než na 13. místě, ale Martin Truex Jr. řekl, že když na konci závodu viděl za sebou vůz č. 24, vzpomněl si na Jeffa Gordona, který tento vůz řídil.

Matt Crafton – Skončil na 25. místě, když zaskakoval za Matta Tiffta, který měl v sobotu zdravotní problémy a v neděli byl doma. Tifftův vůz skončil na 25. místě ve čtyřech z posledních pěti závodů.

David Ragan – V Martinsville skončil na 11. místě.

LOSEROVÉ

Chase Elliott – V předchozím kole se kvůli poruše motoru v Doveru dostal do situace, kdy téměř musel vyhrát. Sotva postoupil, zahájil toto kolo poruchou motoru v sobotním tréninku a zlomenou nápravou v nedělním závodě a skončil na 36. místě. Na otázku ohledně jeho obav z mechanických problémů v posledních několika týdnech: „

Jimmie Johnson – Špatné místo ve špatný čas a nedokázal se vyhnout vozu Arica Almiroly. Výsledkem je, že skončil poslední.

Clint Bowyer – Jel dobře, dokud ho různé problémy nenechaly na 35. místě.

Členové týmu si skákali do řeči – Joey Logano byl naštvaný na Dennyho Hamlina kvůli kontaktu mezi nimi v závěru nedělního závodu a šel si o tom s Hamlinem promluvit. Logano nebyl spokojen s Hamlinovou reakcí, strčil do Hamlina a začal potyčku na pit road, do které se zapojily obě posádky. Jedna věc je, když členové týmu chrání svého jezdce, druhá věc je, když jdou po druhém jezdci.